Whatsapp Chrome uygulamasını kullanmaya başladınız mı ?

REKLAM ALANI
Whatsapp Chrome uygulamasını kullanmaya başladınız mı ?

–Whatsapp Chrome Uygulaması–

WhatsApp’ artık web tarayıcıları üzerinden kullanabilecek. WhatsApp Web, telefonunuzun basit bir uzantısıdır: web tarayıcısı telefonunuzdaki sohbetlerinizi ve mesajlarınızı yansıtır . Ana ekranda bulunan tüm konuşmalarınızı! Bu web ekranından mesaj silerseniz telefondan da silinir. Yani bir nevi TeamWiever uygulaması 🙂

Peki bu nasıl yapılır?

Web tarayıcınızı WhatsApp Web’e bağlamak için, Google Chrome tarayıcınızdan https://web.whatsapp.com adresini açın. Bir QR kodu göreceksiniz.  Whatsapp ‘ın sol üst köşesinde bulunan 3 noktaya tıklayın. ” Whatsapp Web” seçeneğini tıklayın. Qr kod tarayıcısını göreceksiniz. Telefonunuzu bilgisayarın ekranında daha önce görmüş olduğunuz ( web.whatsapp.com adresinde ). qr koduna tutun. 2 sn sonra bağlantı hazır. Whatsapp her şeyi otomatik yapıyor. Siz sadece kodu okutun.  Şimdi telefonunuzdaki WhatsApp’ı, WhatsApp Web’le eşleştirmiş oldunuz.

WhatsApp Web’in çalışması için telefonunuzun internete bağlı kalması gerekmektedir ve telefonunuza WhatsApp’ın en güncel surümünü indirdiğinizden emin olun. Maalesef şu anda, Apple platformunun kısıtlamalarından dolayı WhatsApp Web’i iOS kullanıcılarına sunulmamıştır.

 

REKLAM ALANI
YORUMLAR

Bir Cevap Yazın

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

%d blogcu bunu beğendi: